Den s ČČK Karviná

Dne 27.6.2011 se uskutečnila akce "Den s ČČK", kterou pořádal Oblastní spolek ČČK Karviná v prostorách úřadu a na zahradě MŠ Čajkovského, v jejichž prostorách spolek sídlí.

Akce byla určena pro žáky karvinských základních škol a její začátek byl v 9:00. Pro děti bylo připraveno spousta stanovišť jako" Buš do mě", "Neváhej a važ!, "Nebezpečné pískoviště" a spousta dalších, na kterých se žáci zábavnou formou dozvěděli základy první pomoci a po zdárném splnění úkolu je čekala drobná odměna. Své místo zde měla i Revírní bratrská pokladna se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Na jejím stánku čekaly děti také drobné odměny.

Pozvání přijal MUDr. Martin Pavlas - vedoucí lékař karvinské záchranné služby, který přijel sanitou a umožnil dětem prohlídku celého vozu a jeho vybavení.

Ovšem asi největším lákadlem byl skákací hrad, který nám zapůjčila firma VAST-OIL Karviná - prodejce vozů Chevrolet a také vystoupení dvou klaunů v podání žáků ZŠ U Lesa, kteří pobavili děti tancem a zpěvem.

Velké poděkování patří městu Karviná, Komerční bance Karviná, GEONEY BANK  Karviná, firmě Candy Plus Sweet Factory s.r.o., kteří nám darovali reklamní předměty a sladkosti na drobné odměny.  Samozřejmě patří poděkování paní učitelce Mgr. Martě Sedláčkové,  která nám uvolnila mladé zdravotníky z výuky, aby mohli pomoci na jednotlivých stanovištích.

Počasí nám přálo a tak pocelé dopoledne svítilo sluníčko, akce se setkala s kladnými ohlasy a můžete se určitě těšit na další podobné akce, které pro vás připraví tým pracovníků a dobrovolníků z ČČK Karviná.

 

Fotografie z akce najdete zde.

Nehlasováno

Aktivní témata